Kullanım Koşulları

YemekBi uygulamasını indirdiğinizde veya kullandığınızda bu şartlar sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır; bu nedenle uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez. Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışmanıza izin verilmez ve ayrıca uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev versiyonlarını oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve onunla ilgili tüm ticari markalar, telif hakkı, veritabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları.

 

Uygulamanın mümkün olduğunca kullanışlı ve verimli olmasını sağlamaya kararlıyız. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya hizmetlerinden ücret alma hakkını saklı tutuyoruz. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı açıkça belirtmeden uygulama veya hizmetleri için sizden asla ücret almayacağız.

 

YemekBi uygulaması, Hizmetimi sunabilmek için bize sağladığınız kişisel verileri saklar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sisteminin getirdiği yazılım kısıtlamalarını ve kısıtlamalarını kaldırma işlemi olan jailbreak veya root atmamanızı öneririz. Telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara/virüslere/kötü amaçlı programlara karşı savunmasız bırakabilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve YemekBi uygulamasının düzgün çalışmamasına veya hiç çalışmamasına neden olabilir.

 

Uygulama, kendi Şartlar ve Koşullarını beyan eden üçüncü taraf hizmetlerini kullanır.

 

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının Şartlar ve Koşullarına bağlantı

  • Google Play Hizmetleri
  • AdMob
  • Facebook

 

YemekBi’nin sorumluluk almayacağı bazı konuların bulunduğunu bilmelisiniz. Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın aktif bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir ancak YemekBi, Wi-Fi erişiminiz yoksa ve herhangi bir bağlantınıza sahip değilseniz, uygulamanın tam işlevsellik ile çalışmamasının sorumluluğunu kabul etmez. veri izni kaldı.

 

Uygulamayı Wi-Fi erişimi olan bir alanın dışında kullanıyorsanız mobil ağ sağlayıcınızla yaptığınız sözleşmenin şartlarının hâlâ geçerli olacağını unutmamalısınız.

Sonuç olarak, uygulamaya erişirken bağlantı süresi boyunca mobil sağlayıcınız tarafından sizden veri ücreti veya diğer üçüncü taraf ücretleri tahsil edilebilir.

Uygulamayı kullanırken, uygulamayı kendi bölgeniz (yani bölge veya ülke) dışında veri dolaşımını kapatmadan kullanırsanız, dolaşım veri ücretleri de dahil olmak üzere bu tür tüm ücretlerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı kullandığınız cihazın faturasını ödeyen kişi değilseniz, uygulamayı kullanmak için faturayı ödeyen kişiden izin aldığınızı varsaydığımızı lütfen unutmayın.

 

Aynı doğrultuda YemekBi, uygulamayı kullanma şeklinizin sorumluluğunu her zaman üstlenemez. Yani cihazınızın şarjlı kaldığından emin olmanız gerekir; pili biterse ve Hizmetten yararlanmak için cihazı açamazsanız, YemekBi bunu yapamaz. sorumluluğu kabul ediniz.

 

YemekBi’nin uygulamayı kullanımınıza ilişkin sorumluluğu açısından, uygulamayı kullanırken, uygulamanın her zaman güncel ve doğru olmasını sağlamaya çalışsak da, bu bilgilerin sağlanması konusunda üçüncü taraflara güvendiğimizi unutmamanız önemlidir. bilgileri size sunabilmemiz için bize iletin. YemekBi, uygulamanın bu işlevlerine tamamen güvenmeniz sonucunda yaşayacağınız doğrudan veya dolaylı hiçbir kayıpla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

Bir noktada uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android ve iOS’ta mevcuttur; her iki sistemin (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz ek sistemlerin) gereksinimleri değişebilir ve kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekecektir. 

YemekBi, uygulamayı her zaman sizinle alakalı olacak ve/veya cihazınıza yüklediğiniz Android ve iOS sürümüyle çalışacak şekilde güncelleyeceğinin sözünü vermez.

Bununla birlikte, size sunulduğunda uygulamadaki güncellemeleri her zaman kabul edeceğinize söz veriyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı sağlamayı da durdurmak isteyebiliriz ve size herhangi bir fesih bildiriminde bulunmaksızın, uygulamanın kullanımını herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.

Size aksini söylemediğimiz sürece, herhangi bir fesih durumunda, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalı ve (gerekirse) cihazınızdan silmelisiniz.

 

Bu Şartlar ve Koşullarda Yapılan Değişiklikler

 

Şartlar ve Koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek için bu sayfayı periyodik olarak incelemeniz önerilir.

Yeni Şartlar ve Koşulları bu sayfada yayınlayarak herhangi bir değişiklik hakkında sizi bilgilendireceğiz.

 

Bu şartlar ve koşullar 05.05.2024 tarihinden itibaren geçerlidir.

 

Bize Ulaşın

 

Şartlar ve Koşullarımızla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa info@yemekbi.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.